• 601632840
  • 790790721
  • be@kitehero.pl
?>

Witaj w Kite Hero!

Zapraszamy do naszej szkoły kitesurfingu w Jastarni.
Zobacz co przygotowaliśmy dla Ciebie.

Oferta

Zobacz pełną ofertę

Spot i baza

Szkołę Kite Hero znajdziesz w Jastarni na kempingu Draga, tuż nad samą zatoką. Baza szkoły posiada wszystko czego potrzebujesz żeby nauczyć się lub doskonalić umiejętności kite. Doświadczeni i licencjonowani Instruktorzy poprowadzą Twój kurs kitesurfingu w najlepszy sposób. Spot - miejsce Twoich lekcji kite - jest jednym z najlepszych w Europie. Ogromną zaletą jest płytka woda i duży rozmiar, przez co możesz skupić się tylko na sobie, swoim progresie i przyjemności.

Zobacz więcej

Sprzęt

W Kite Hero zawsze pływasz na tegorocznym sprzęcie F-one, Liquid Force i Su2. Uniwersalna konstrukcja delta c-shape sprawia, że latawiec F-one świetnie nadaje się świetnie do szkolenia. Dzięki temu po nauce w naszej szkole nie będziecie musieli przesiadać się na inny latawiec, spełni on Wasze wszystkie oczekiwania w dalszym rozwoju kitesurfingowym. Dzięki deskom Liquid Force i Su2 szybko oddasz swoje pierwsze halsy, zapewnią szybki progres i przyjemność pływania.

Zobacz więcej

Partnerzy

Nasz partner szkoleń windusurfingowych

Szkoła Zdrowia

ul. Chrobrego 43/138
40-881 Katowice

szkolazdrowia.pl

Nasz partner szkoleń windusurfingowych

Szkoła Zdrowia

ul. Chrobrego 43/138
40-881 Katowice

szkolazdrowia.pl

Kemping, na którym mieszkamy

Ośrodek Windsurfingu
DRAGA

ul. Polna 5
84-140 Jastarnia

jastarnia.com.pl

Nasz dostawca sprzętu kitesurfingowego

Kiteoffer.com

ul. Połabian 29
52-339 Wrocław

kiteoffer.com

Według tych standardów szkolimy

PZKite Polski
Związek Kiteboardingu

ul. Wał Miedzeszyński 377/14
03-980 Warszawa

pzkite.pl