• 601632840
  • 790790721
  • be@kitehero.pl

O nas

Po ponad 10 latach zdobywania doświadczeń w pracy instruktorskiej w kraju i za granicą postanowiliśmy przenieść nauczanie kitesurfingu na zupełnie nowy poziom. Naturalnym wyborem było stworzenie od podstaw profesjonalnej, pełnej pasji i bezpiecznej szkoły oraz bazy kitesurfingowej – tak powstało Kite Hero.  Założycielami szkoły są  Kasia „Gienia” Pokój i Arek „Święty” Świętalski – pasjonaci i wielcy entuzjaści sportów wodnych i śnieżnych.

Tworząc Kite Hero mieliśmy jasno sprecyzowaną wizję i cele – stworzyć bazę i szkołę kitesurfingową inną niż wszystkie gdzie będziesz mógł doświadczyć zupełnie nowego wymiaru przyjemności płynącej z uprawiania kitesurfingu. Gdzie pływanie na desce z latawcem w otoczeniu przyjaznych, zawsze uśmiechniętych i profesjonalnych osób będzie tak niesamowitym doświadczeniem że kitesurfing pozostanie już na zawsze Twoją największą zajawką i pasją. Chcemy żeby nasza baza była tak przyjaznym miejscem że będziesz chciał przyjść do nas nie tylko po to żeby ruszyć na wodę.

Wybierając naszą szkołę możesz byś pewny indywidualnego i bardzo osobistego podejścia bo tylko tak możemy zmaksymalizować Twoją radość z obcowania z tymi pięknym i prostym sportem. Nasi instruktorzy są gwarancją profesjonalnych i bezpiecznych zajęć oraz tego że nauka przebiegnie w sposób właściwy. W naszej ofercie znajdziesz kursy indywidualne, tygodniowe oraz obozy młodzieżowe i studenckie. Zapraszamy również firmy, które chciałyby zorganizować u nas swój surf event w kraju lub za granicą.

Do zobaczenia na wodzie!
Kite Hero Team

Założyciele

Katarzyna „Gienia” Pokój

Absolwentka AWF Wrocław, specjalność menedżer sportu. Była siatkarka, od kilkunastu lat związana ze snowboardem i kitesurfingiem. Instruktor i menedżer szkół snowboardu i kitesurfingu. Skutecznie łączy pasję z pracą, cechuje ją duża skala cierpliwości co owocuje szybkim progresem wychowanków na wodzie i śniegu.

Uprawnienia: Instruktor POIK level 2 , Instruktor IVSI, Trener Snowboardu SITS.

Arkadiusz „Święty” Świętalski

Absolwent katowickiej AWF, miłośnik wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej, nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu. Robi wszystko żeby lato i zima trwały po 6 miesięcy. Uśmiechnięty i energiczny, chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem związanym z każdą dechą.

Profesjonalne szkolenia to jego specjalność już od wielu lat. Instruktor Kitesurfingu POIK, Instruktor Sportu PSW, Instruktor Wykładowca SITS, Mistrz Polski Instruktorów SITS 2012, członek Komisji Szkolenia SITS

Kadra